MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

SPORT
Sukcesy sportowe naszych uczni├│w

2015 - 2016

Warszawski Tytan Wio┬Âlarski wi├¬cej...


(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



SYMULANTA SZACHOWA NA 100 SZACHOWNICACH


(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



Mistrzostwa Mokotowa w lekkiej atletyce

pobierz...


(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



Mistrzostwa Mokotowa w pi³ce rêcznej ch³opców


  1. £ukasik Micha³ 3a
  2. Urmanowski Damian 3a
  3. Ko┬│acki Jakub 1c
  4. Strza┬│kowski Daniel 1c
  5. Osiak Jakub 3b
  6. Wi┬Âniewski Hubert 2b
  7. £uczak Jakub 3a
  8. Cie┬Âlak Micha┬│ 1b
  9. Aukszten Kacper 3a
  10. D┬▒browski Wojciech 1a
  11. Pawlaczyk Micha┬│ 2b


Mistrzostwa Mokotowa w koszyk├│wce dziewcz┬▒t


  1. Klaudia Go³êbiewska 2A
  2. Sandra Jakubczak 2A
  3. Julia Pierzga┬│a 2A
  4. Agnieszka Stokowska 3B
  5. Natalia Rawa 3A
  6. Obuchowicz Katarzyna 2A
  7. Emilia Kopci├▒ska 3A
  8. Magdalena Le┬Âniak 3A
  9. Kieszek Patrycja 3A
  10. R├│┬┐ycka Marta 2A


Mistrzostwa Mokotowa w unihokeju dziewcz┬▒t


  1. Kopci├▒ska Emilia 3a
  2. Denkiewicz Aleksandra 3a
  3. Pi┬▒tek Oliwia 2a
  4. Sucharska Julia 2a
  5. Jankiewicz Julia 1b
  6. Marczyk Weronika 1c
  7. Kieszek Patrycja 3a
  8. Karolina Zaremba 3a
  9. Sara Kurek 1a
  10. Go³êbiewska Klaudia 2a
  11. Siwak Gabriela 1b
  12. Dzwonkowska Klaudia 1 c


Mistrzostwa Mokotowa w unihokeju ch┬│opc├│w


  1. Damian Urmanowski 3a
  2. Micha³ £ukasik 3a
  3. Kamil Przyby┬│owski 3a
  4. Kacper Aukszten 3a
  5. Jakub £uczak 3a
  6. Micha┬│ Cie┬Âlak 1b
  7. Konrad Pawlaczyk 2b
  8. Hubert Wi┬Âniewski 2b
  9. Jakub Osiak 3b
  10. Roman Berezowski 1a
  11. Daniel Strza┬│kowski 1c

(1669kB)



Mistrzostwa Mokotowa w biegach prze┬│ajowych

DZIEWCZ├ŐTA 800m
  1. Denkiewicz Aleksandra 3a
  2. Kopci├▒ska Emilia 3a
  3. Kurek Sara 1a
  4. Dzwonkowska Klaudia 1c
  5. Jankiewicz Julia 1b
  6. Marczuk Weronika 1c
  7. Nisio Anna 1a
  8. Grochowska Zofia 3b
  9. Pi┬▒tkowska Sandra 1a
  10. Brzosko Natalia 3b
CH£OPCY 1000m
  1. Osiak Jakub 3a
  2. Pawlaczyk Konrad 2b
  3. Wi┬Âniewski Hubert 2b
  4. Bia┬│ek Adam 2b
  5. Aroonsang Adrian 2b
  6. Strza┬│kowski Daniel 1c
  7. Szczeszka Kacper 1c
  8. Miczka Krystian 1c
  9. Krzemi├▒ski Sebastian 1c
  10. Wojciech Paradowski 2b

(1669kB) (1669kB) (1669kB)



Sukcesy sportowe naszych uczni├│w

2014 - 2015

Mistrzostwa Mokotowa w P┬│ywaniu


(1669kB) (1669kB) (1669kB)

CH£OPCY
Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym 1.55,46
Wy┬Âcigi indywidualne
Lp. Klasa/ur. Dystans Imiê i nazwisko Czas
1. I 50 m grzbietowy Miko┬│aj Tch├│rzewski 51,00
2. I 50 m dowolny Adam Bia┬│ek 49,58
3. II 50 m klasyczny Kacper Aukszten II miejsce 50,63
4. II 50 m  dowolny Jan Tarkowski 46,65
5. III 50 m klasyczny Adrian Karpi├▒ski 54,80
6. III 50 m dowolny Jan Ba├▒kowski 34,89
SUMA CZASÓW IV miejsce 4.03,01

DZIEWCZ├ŐTA
Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym 2.26,27
Wy┬Âcigi indywidualne
Lp. Klasa/ur. Dystans Imiê i nazwisko Czas
1. I 50 m grzbietowy Alicja Welo 1.23,61
2. I 50 m dowolny Ma┬│gorzata Szadkowska 56,06
3. II 50 m klasyczny Magdalena Le┬Âniak 1.02,74
4. II 50 m  dowolny Emilia Kopciñska 60,40
5. III 50 m klasyczny Karolina Janus III miejsce 51,79
6. III 50 m dowolny Aleksandra Or┬│ow III miejsce 41,90
SUMA CZASÓW V miejsce 5.42,77



Reprezentacja dziewcz┬▒t i ch┬│opc├│w w siatk├│wce w ramach WOM

1. Daria Darkowska 3 c Adrian Karpi├▒ski 3 a
2. Karolina Janus 3 Patryk So┬Ânicki 3 b
3. Julia Kosi├▒ska 3 c Patryk Zandberg 2 a
4. Anna Pham 3 c Adam Pietkiewicz 3 b III miejsce
5. Emilia Peradzyñska 3 c Jan £apat 3 a
6. Natalia Rawa 2 a Krzysztof Greloch 3 b
7. Eliza Zieli├▒ska 2 a Adam Bia┬│ek 1 b


(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji


(1669kB)



Tenis sto┬│owy ul. Wi┬Âniowa


(1669kB) (1669kB)



Mistrzostwa Mokotowa w tenisie sto┬│owym dziewcz┬▒t i ch┬│opc├│w


(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



Mistrzostwa Mokotowa w pi³ce rêcznej


(1669kB) (1669kB)



Mistrzostwa Mokotowa w pi┬│ce no┬┐nej dziewcz┬▒t i ch┬│opc├│w


(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



  • 2013 - 2014

  • 2012 - 2013

  • 2011 - 2012

  • 2010 - 2011

  • 2009 - 2010

  • 2008 - 2009

  • 2007 - 2008

  • Certyfikaty

    Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

    (1669kB)

    Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

    (1669kB)

    Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

    (1669kB)

    Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

    (1669kB)

    Kalendarz
    Do ko├▒ca roku szkolnego



    Gimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
    Warszawa - Mokot´┐Żw 2007