Osi±gniêcia chóru
Rok 2016

Br┬▒zowe Pasmo w ramach konkursu ┬Žpiewaj┬▒ca Polska – Przegl┬▒d Ch├│r├│w Regionu Mazowieckiego

Rok 2015

II NAGRODA dla Ch├│ru "Amo Libertatem" Gimnazjum nr 2 im. Kawaler├│w Orderu Wojennego Virtuti Militari na IX Warszawskim Konkursie Pie┬Âni i Piosenek o Tematyce Patriotycznej

II Nagroda na Przegl┬▒dzie Tw├│rczo┬Âci Artystycznej Dzieci i M┬│odzie┬┐y Mokotowa

Br┬▒zowe Pasmo na Przegl┬▒dzie Ch├│r├│w Regionu Warszawa Projektu Akademia Ch├│ralna – ┬Žpiewaj┬▒ca Polska

Dyplom w Br┬▒zowym Pa┬Âmie w kategorii Ch├│ry Dzieci├¬ce i M┬│odzie┬┐owe na Og├│lnopolskim Festiwalu Wsp├│┬│czesnej Muzyki Ch├│ralnej „Music Everywhere!”

III Nagroda w Warszawskim Konkursie Pie┬Âni i Piosenek o Tematyce Patriotycznej „Gdzie s┬▒ kwiaty z tamtych lat”

Rok 2014

Br┬▒zowa Struna na XVI Ma┬│opolskim Konkursie Ch├│r├│w „O Z┬│ot┬▒ Strun├¬” w┬áNiepo┬│omicach w 2014 r.

I Nagroda w kategorii gimnazj├│w w Konkursie Ch├│r├│w w ramach Przegl┬▒du Tw├│rczo┬Âci Artystycznej Dzieci i M┬│odzie┬┐y Mokotowa w┬á2014 r.

II Nagroda w kategorii szk├│┬│ gimnazjalnych w IX Warszawskim Konkursie Polskich Pie┬Âni i Piosenek o┬áTematyce Patriotycznej w 2014 r.

Rok 2013

Rok 2012