MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Patron szko┬│y
PATRON SZKO£Y


Wa┬┐nym wydarzeniem w historii ka┬┐dej szko┬│y jest uroczysto┬Â├Ž nadania jej imienia. Poprzedzaj┬▒ j┬▒ d┬│ugie przygotowania, w tym dzia┬│ania zwi┬▒zane z wyborem patrona. M┬│odzie┬┐, rodzice i nauczyciele naszej plac├│wki szukali osoby (lub grupy os├│b), kt├│ra odzwierciedla┬│aby szczytne idee i stanowi┬│aby wz├│r dla wszystkich uczni├│w. Wsp├│lnie wybrali┬Âmy Kawaler├│w Orderu Wojennego Virtuti Militari. • Historia orderu

 • Uroczysto┬Â├Ž nadania imienia

 • Spotkania z Kawalerami OVM

 • Hymn szko┬│y

 • Nasi uczniowie wierz┬▒, ┬┐e mog┬▒ kszta┬│towa├Ž ┬Âwiat, szukaj┬▒ autorytet├│w, duchowych przewodnik├│w, aby budowa├Ž lepsz┬▒ przysz┬│o┬Â├Ž kraju, kszta┬│towa├Ž przyjazne stosunki z innymi narodami, zapewni├Ž Polsce nale┬┐ne jej, godne miejsce na arenie mi├¬dzynarodowej. W tym zakresie Patron wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, mo┬┐e nada├Ž g┬│├¬bszy sens podejmowanym przez m┬│odzie┬┐ dzia┬│aniom. Stanie si├¬ nie tylko nazw┬▒ szko┬│y, ale tak┬┐e jej wizyt├│wk┬▒, misj┬▒ i przes┬│aniem.

  Certyfikaty

  Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

  (1669kB)

  Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

  (1669kB)

  Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

  (1669kB)

  Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

  (1669kB)

  Kalendarz
  Do ko├▒ca roku szkolnego  Gimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
  Warszawa - Mokot´┐Żw 2007