MamboPL.com
 
Menu główne
AKTUALNOŚCI
Start
To nas wyróżnia!
O szkole
Dokumenty szkoły
Rada Rodziców
Patron szkoły
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szkoły
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podręczniki
Stołówka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zamówienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Osiągnięcia
Spis stron
Osiągnięcia
Rok 2000/2001
Rok 2001/2002
Rok 2002/2003
Rok 2003/2004
Rok 2004/2005
Rok 2005/2006
Rok 2006/2007
Rok 2007/2008
Rok 2008/2009
Rok 2009/2010
Rok 2010/2011
Rok 2011/2012
Rok 2012/2013
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016

Rok szkolny 2016/2017

Konkursy międzynarodowe

  • XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los”
    Młodzieżowy Dom Kultury im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach wraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu jest organizatorem konkursu plastycznego upamiętniającego Holokaust. Celem konkursu było szerzenie prawdy i wiedzy historycznej o Auschwitz i  Holocauście, upamiętnianie Ofiar i kultywowanie szacunku dla narodów, których udziałem była masowa zagłada. Własne refleksje młodzieży stały się inspiracją do wyrażenia w formie artystycznej – plastycznej słów „ludzie ludziom zgotowali ten los”.

    Klaudia Gibzińska kl. III b laureat nagrody
    Anna Sembrat kl. II a laureat wyróżnienia
    Anna Pudo kl. II b praca wyróżniona udziałem w wystawie

    (1669kB) (1669kB) (1669kB)

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Słoneczna Zakładka Edycja 2016 - Widok z Mojego Okna
    Anna Pudo kl. IIb III m.
    Julia Jacewicz kl. I a wyróżnienie
    Jakub Staromłyński kl. II a wyróżnienie
    Patrycja Bienias kl. III a nagroda specjalna


Konkursy ogólnopolskie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku"
    Anna Sembrat kl. IIa wyróżnienie
    Jakub Staromłyński kl. II a wyróżnienie


Konkursy wojewódzkie

  • Mazowiecki Konkurs Fotograficzny "Odkrywam dzisiaj z zachwytem Twą nową, Warszawo, twarz"
    Jędrzej Swara kl. I b wyróżnienie
    Wiktoria Janusz kl. II a dyplom uznania

  • Konkurs LipDub - naszą szkołę widzi świat organizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
    A. Strojny, A. Drozdowicz, K. Guzowski, J. Pierzgała, K. Gołębiewska, J. Sucharska, Ł. Markowski, D. Kowalska, S. Jakubczak, D. Bert, M. Tchórzewski, K. Maziewska, M. Szadkowska II miejsce



  • Konkurs Języka Rosyjskiego dla uczniów gimnazjum organizowany przez Kuratora Mazowieckiego

    Mariana Chuparina i Natalia Slobodian przejście do etapu rejonowego

  • Konkurs Chemiczny dla uczniów gimnazjum organizowany przez Kuratora Mazowieckiego

    Klaudia Maziewska przejście do etapu rejonowego

  • Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum organizowany przez Kuratora Mazowieckiego

    Klaudia Maziewska, Natalia Oljasz i Anna Pudo przejście do etapu rejonowego




Konkursy warszawskie
  • Warszawski Konkurs Rysunkowo-malarski Bezpieczny transport

    Jolanta Sokowicz kl. I b laureat nagrody
    Mateusz Mejszutowicz kl. I b wyróżnienie
    Jędrzej Skwara kl. I b wyróżnienie
    Mariusz Rosłoniec kl. I b wyróżnienie
    Amelia Komorek kl. I c wyróżnienie
    Patrycja Włodarska kl. I c wyróżnienie
    Marcin Nalej kl. I c wyróżnienie
    Hubert Wisniewski kl. III b wyróżnienie
    Oliwia Kryśkiewicz kl. I b wyróżnienie


  • Warszawski Konkurs Rysunkowy Kreska Pani Hanki

    Zuzanna Denkiewicz kl. II b I miejsce
    Mateusz Zborowski kl. I c II miejsce
    Krzysztof Łuczyński kl. III a II miejsce
    Zuzanna Rojewska kl. I b III miejsce
    Alicja Kędzielska kl. I b wyróżnienie
    Anh Bui Thi kl. II b wyróżnienie
    Natalia Kurek kl. I c nagroda specjalna


    Konkursy szkolne

    • Szkolny Konkurs Literacki Wiersz o Wiśle

      Julia Słomkowska 3a I m.
      Krzysztof Łuczyński 3a I m.
      Julia Pierzgała 3a I m.

    • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY Klucze do wakacji – Świat w obiektywie

      Julia Markowska kl. II c I m.
      Maja Jędrzejczak kl. II a II m.
      Tomasz Sobiech kl. III b III m.
      Anna Pudo kl. II b wyróżnienie
      Arkadiusz Czarnota kl. I b wyróżnienie

      (1669kB)









Certyfikaty

Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szkoła"

(1669kB)

Certyfikat Drużyny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szkoły z Klasą

(1669kB)

Kalendarz
Do końca roku szkolnego



Gimnazjum nr 2 im. Kawaler�w Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot�w 2007