MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Osi±gniêcia
Spis stron
Osi±gniêcia
Rok 2000/2001
Rok 2001/2002
Rok 2002/2003
Rok 2003/2004
Rok 2004/2005
Rok 2005/2006
Rok 2006/2007
Rok 2007/2008
Rok 2008/2009
Rok 2009/2010
Rok 2010/2011
Rok 2011/2012
Rok 2012/2013
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016
Rok szkolny 2009/2010

Konkursy og├│lnopolskie

  • Og├│lnopolski Konkurs Pi├¬tno II wojny ┬Âwiatowej
    Patryk Patey, Maciej Partyka i Filip Wejner wyró¿nienie za pracê Gdyby nie wojna

  • Og├│lnopolski Konkurs ┬Žladami Fryderyka Chopina
    Tomasz Rynkowski wyr├│┬┐nienie

  • Og├│lnopolski Konkurs Plastyczny T├¬cza
    Marta Mojsa II miejsce w wojew├│dztwie

  • Og├│lnopolski Konkurs Fotograficzny Energia elektryczna wok├│┬│ nas
    Ma┬│gorzata Dziewicka II miejsce w etapie regionalnym, laureatka fina┬│u og├│lnopolskiego.

  • IX Og├│lnopolski Konkurs Literacki O Z┬│ote Pi├│ro
    Justyna G┬▒siorek II miejsce w kategorii - poezja
    Anna Greszta wyr├│┬┐nienie w kategorii - opowiadanie


  • Og├│lnopolski Konkurs Drugie ┬»ycie Elektro┬Âmieci
    nagroda GRAND PRIX i I miejsce w klasyfikacji generalnej dla zespo┬│u szkolnego TURBOSPRZ┬íTACZE PRZYSZ┬úO┬ŽCI
    w sk┬│adzie: Ma┬│gorzata Kowalczyk (kapitan), Ma┬│gorzata Baranowska, Anna Kuska, Karolina Rusek, Weronika Dani┬│owska, Alicja Krajowska, Daniel Augustyniak, Krzysztof Janiszewski, Kamila Kr├│l, Karolina K┬│apcia

  • Og├│lnopolski Konkurs plastyczny Powstanie Warszawskie w ┬Âwiadomo┬Âci potomnych
    Urszula Rzepka I miejsce
    Patrycja Konieczna III miejsce
    wyr├│┬┐nienia: Marta Mojsa i Alicja Porczak


  • Og├│lnopolski Konkurs j├¬zyka angielskiego English High Flier 2009
    wyr├│┬┐nienia:
    Rados┬│aw ┬Žroda kl. 3a
    Marta Abramczuk kl. 3a
    Aleksandra Dobrowolska kl. 3a
    Paulina ┬Žledziak kl. 3b
    Matylda Wac┬│awska kl. 2a
    Arian Saied kl. 2e



Konkursy warszawskie

  • Warszawski Konkurs Chemiczny KWAS
    Marcin Papierzy├▒ski finalista
    Tomasz Rygier finalista

  • Warszawski Konkurs Fizyczno-Chemiczny EUREKA
    Albert Styka wyr├│┬┐nienie

  • Konkurs Warszawa w obrazie i obiektywie
    Ma┬│gorzata Dziewicka I miejsce
    Marta Mojsa II miejsce
    Maciej Makowski wyr├│┬┐nienie
    Urszula Rzepka wyr├│┬┐nienie

  • IV Warszawski Konkurs Matematyczny Sto┬┐ek
    Marcin Papierzy├▒ski laureat

  • Konkurs plastyczny Moje marzenie
    Joanna Zawadzka IV miejsce

  • Warszawski konkurs plastyczny Kolej w mojej wyobra┬╝ni
    Hoang Thanh Ngoc II miejsce
    Urszula Ka┬╝mierczyk III miejsce

  • IV Warszawski Konkurs Polskich Pie┬Âni i Piosenek o Tematyce Patriotycznej
    II Nagroda dla Ch├│ru "Amo Libertatem"

  • Og├│lnowarszawski Mi├¬dzyszkolny Konkurs "200. rocznica urodzin kompozytora Fryderyka Chopina"
    III Nagroda dla Aleksandry ┬Žci┬Âlewskiej z klasy 2e w kategorii "Prezentacja multimedialna"
    III Nagroda dla Kamili Kr├│l z klasy 3d w kategorii "Praca plastyczna"
    Wyr├│┬┐nienie dla Joanny Paszkiewicz z klasy 2a w kategorii "Album"
    Wyr├│┬┐nienie dla Ariana Saied z klasy 2e w kategorii "Omnibus"


  • Warszawski Konkurs Historyczny "Katy├▒ - Prawda i Pami├¬├Ž
    Laureat I stopnia Tomasz Rygier z klasy 3a
    Wyr├│┬┐nienie Jakub Infulecki z klasy 3a
    Wyr├│┬┐nienie Gabriela Saworska z klasy 2e

  • Konkurs dla m┬│odzie┬┐y szk├│┬│ warszawskich Technologie dla klimatu
    II miejsce dla klasy II e

  • Warszawski Konkurs plastyczny Kapliczki polskie
    laureat nagrody: Urszula Ka┬╝mierczyk, Daria Gaust, Zofia Misiowiec
    wyr├│┬┐nienia: Thank Ngoc Hoang i Grzegorz Mroczek



Konkursy dzielnicowe

  • Mokotowski konkurs Warszawa w obrazie i fotografii
    Ma┬│gorzata Dziewicka I miejsce
    Marta Mojsa II miejsce
    wyr├│┬┐nienia: Maciej Makowski i Urszula Rzepka

  • Mokotowski Tryptyk Zimowy
    Ewa ┬Žwiderska I miejsce
    Marta Mojsa II miejsce
    Andrzej Starêga III miejsce
    wyr├│┬┐nienia: Dominika Jaworska i Eryk Potocki

  • VI Festiwal Tw├│rczo┬Âci Dzieci i M┬│odzie┬┐y Mokotowa
    • Konkurs taneczny, kategoria taniec nowoczesny (grupa gimnazja i licea)
      Teatr Muzyczny Gimnazjum nr 2 II miejsce

    • Konkurs fotograficzny "Naturalnie Mokot├│w", kategoria gimnazja
      Tomasz Rynkowski I nagroda

    • Konkurs ch├│r├│w, kategoria gimnazja
      ch├│r "Amo Libertatem" I nagroda

    • Konkurs recytatorski, kategoria gimnazja
      Kacper Foremny III nagroda
      Rados┬│aw ┬Žroda wyr├│┬┐nienie

    • Konkurs literacki "Najdziwniejsze zdarzenie w moim ┬┐yciu, kategoria gimnazja
      Matylda Wac┬│awska III nagroda
      Daria Gaust wyr├│┬┐nienie
      Filip Misi┬│o wyr├│┬┐nienie


  • Konkurs fotograficzny Tradycja ┬Âwi┬▒teczna w moim domu
    Tomasz Rynkowski II miejsce
    Pawe┬│ Stolarski wyr├│┬┐nienie


  • Mi├¬dzyszkolny konkurs Kawalerowie Orderu Wojennego Virtuti Militari. Na stra┬┐y wolno┬Âci i honoru.
    • kategoria historyczna
      Aleksandra Olszewska I nagroda
      Tomasz Rygier II nagroda
      Ma┬│gorzata Baranowska i Micha┬│ Lechnio III nagroda
      wyr├│┬┐nienia: Patrycja Konieczna, Anna Kujawa i Piotr Piekarski


    • kategoria literacka - kartka z pami├¬tnika
      Miko┬│aj Gronczewski I nagroda
      Daria Gaust II nagroda
      Dominika Krawczyk III nagroda

    • kategoria literacka - wywiad
      wyró¿nienia: £ukasz Wróblewski i Agnieszka ¯ochowska




Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnego



Gimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007