MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Osi±gniêcia
Spis stron
Osi±gniêcia
Rok 2000/2001
Rok 2001/2002
Rok 2002/2003
Rok 2003/2004
Rok 2004/2005
Rok 2005/2006
Rok 2006/2007
Rok 2007/2008
Rok 2008/2009
Rok 2009/2010
Rok 2010/2011
Rok 2011/2012
Rok 2012/2013
Rok 2013/2014
Rok 2014/2015
Rok 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016

Konkursy miêdzynarodowe

  • Mi├¬dzynarodowy konkurs plastyczny "S┬│oneczna Zak┬│adka" edycja 2015 "MOJA MA┬úA OJCZYZNA"

    W konkursie wziê³o udzia³ przesz³o 1000 m³odych artystów z 14 krajów Europy i Azji oraz z ponad 40 miast i miasteczek ca³ej Polski. Dwie uczennice z naszego Gimnazjum z klasy I b zosta³y nagrodzone.

    Anna Pudo kl. 1 b I miejsce w kategorii generalnej (13 lat)

    Anna Pudo kl. 1 b I miejsce w kategorii narodowej (13 lat)

    Weronika Wagner kl. 1 b wyr├│┬┐nienie w kategorii narodowej (13 lat)

    (1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)



Konkursy wojew├│dzkie

  • Konkurs Z technologi┬▒ w ┬Âwiat nauki pod patronatem Marsza┬│ka Wojew├│dztwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora O┬Âwiaty.

    Andrzej Drozdowicz, Krzysztof Guzowski, Adam Strojny I miejsce, projekt Piwo imbirowe

    Micha┬│ Podurgiel, Marcel Sender, Damian Urmanowski II miejsce, projekt Reakcje egzo- i endoenergetyczne

  • Br┬▒zowe Pasmo dla Ch├│ru "Amo Libertatem" w ramach konkursu "┬Žpiewaj┬▒ca Polska" – Przegl┬▒du Ch├│r├│w Regionu Mazowieckiego.



Konkursy warszawskie

  • Warszawski Konkurs Chemiczno-Fizyczny EUREKA
    Klaudia Maziewska kl. IIa wyr├│┬┐nienie

  • III Nagroda dla Ch├│ru "Amo Libertatem" w Warszawskim Konkursie Pie┬Âni i Piosenek o Tematyce Patriotycznej „Gdzie s┬▒ kwiaty z tamtych lat”


  • XLIX Warszawska Olimpiada M┬│odzie┬┐y

    Kacper Aukszten kl. IIIa II miejsce w skoku wzwy┬┐

    (1669kB) (1669kB) (1669kB)


  • Chemia i fizyka w fotografii

    Damian Urmanowski kl. IIIa III miejsce w kategorii fizyka
    Andrzej Drozdowicz kl. IIIb III miejsce w kategorii chemia

  • II Warszawski Konkurs fizyczny dla gimnazjalist├│w

    Jakub £uczak kl. IIIa wyró¿nienie

  • Mi├¬dzyszkolne Dni Kultury 2016
    Organizator: XIII LICEUM OG├ôLNOKSZTA┬úC┬íCE Z ODDZIA┬úAMI DWUJ├ŐZYCZNYMI IM. P┬úK. L. LISA-KULI


    Julia Pierzga┬│a, Andrzej Drozdowicz, Krzysztof Guzowski I miejsce w kategorii tanecznej

  • IX Turniej Gimnazj├│w w SCRABBLE

    Magdalena Le┬Âniak i Justyna Ner┬│o IV miejsce

  • Warszawski Konkurs Rysunkowo-malarski "Jak nowocze┬Ânie wytwarza├Ž pr┬▒d"

    Weronika Wagner laureat nagrody

    Andrzej Drozdowicz laureat wyr├│┬┐nienia

  • Warszawski konkurs rysunkowy "Kreska Pani Hanki - M├│j dom"

    Jakub Kotuniak II miejsce

    Aleksandra Wojak III miejsce

    Jakub Brzozowski wyr├│┬┐nienie

  • Warszawski konkurs plastyczno-fotograficzny pt. "W┬Âr├│d blok├│w, zau┬│k├│w, ogrod├│w - jesienne impresje Mokotowa":

    Andrzej Drzewi├▒ski I miejsce

    Bui Thi Anh II miejsce

  • Konkurs historyczny Cud nad Wis┬│┬▒” czyli rzecz o wojnie polsko –bolszewickiej 1920 roku…

    Julia Matczak kl. 3 a III miejsce

    (1669kB)


  • Warszawski Konkurs Rysunkowo-Malarski „SKANSENY W POLSCE”

    Anna Sembrat kl. 1 a laureat

    Maja Jêdrzejczak kl. 1 a laureat

    Elwira B┬│a┬┐ejczyk kl. 1 a laureat



Konkursy dzielnicowe

Dzielnicowy konkurs fotograficzny "Pomniki przyrody na Mokotowie"

  • Jan Magnus Tarkowski I miejsce
  • Andrzej Drozdowicz wyr├│┬┐nienie

XII Festiwalu Tw├│rczo┬Âci Artystycznej Dzieci i M┬│odzie┬┐y Mokotowa

  • Kategoria Literacka opowiadanie futurystyczne Mokot├│w za 100 lat

    Andrzej Drozdowicz kl. III b II miejsce

  • Kategoria Literacka - „List o Mokotowie”

    Amelia Ostrowska kl. III a wyr├│┬┐nienie

  • Kategoria Taneczna Tajemnice Mokotowa

    Julia Pierzga┬│a, Andrzej Drozdowicz, Krzysztof Guzowski I miejsce

    (1669kB)


  • Kategoria Ch├│ralna

    Ch├│r Amo Libertatem I miejsce

  • Kategoria Fotograficzna Tajemnice Mokotowa

    Klaudia Maziewska kl. II a I nagroda

    Patrycja Walaszczyk II a II nagroda

    Alicja Lesik II b III nagroda

Konkursy szkolne

  • Szkolny Konkurs wiedzy o budowie cz┬│owieka

    Klaudia Maziewska, Miko³aj Tchórzewski, Krzysztof £uczyñski I miejsce

    Patryk Wichowski, Adrian Aroonsang II miejsce

  • Szkolny konkurs interdyscyplinarny Promieniotw├│rczo┬Â├Ž - korzy┬Âci czy zagro┬┐enia dla ludzko┬Âci?

    Adam Bia┬│ek wyr├│┬┐nienie

    Natalia Oljasz wyr├│┬┐nienie

    Julia Pierzga┬│a wyr├│┬┐nienie

    Adam Strojny wyr├│┬┐nienie

  • Szkolny konkurs Globus m├│j nie-codzienny

    Krzysztof Guzowski I miejsce

    Jan Tarkowski i Andrzej Drozdowski II miejsce

    Wiktoria ┬Žl┬▒czka III miejsce

    (1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)


  • SZKOLNY KONKURS ZAKOPANE WITKIEWICZ├ôW

    2015 rok to szereg kulturalnych uroczysto┬Âci zwi┬▒zanych z rokiem Witkiewicz├│w. Szczeg├│lne miejsce w sercu ojca i syna zajmowa┬│o Zakopane. Z tego powodu odby┬│ si├¬ szkolny konkurs Zakopane Witkiewicz├│w, kt├│ry mia┬│ na celu przybli┬┐y├Ž gimnazjalistom sylwetki obu artyst├│w i ich ogromny wp┬│yw na rozw├│j polskiej sztuki i literatury. Oto wyniki konkursu i najlepsze prezentacje:

    Jan Tarkowski kl. b b I miejsce pobierz pracê

    Andrzej Drozdowicz i Krzysztof Guzowski kl. 3 b II miejsce pobierz pracê

    Weronika Walaszczyk kl. 3 b III miejsce pobierz pracê

    Klaudia Maziewska kl. 2 a wyr├│┬┐nienie

    Daniel Rutkowski i Mateusz Papacz 1b wyr├│┬┐nienie



  • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „KLUCZE DO WAKACJI – ┬ŽWIAT W OBIEKTYWIE”

    Adam Bia┬│ek kl. 2 b I miejsce

    Zuzanna Denkiewicz kl. 1 b II miejsce

    Anna Pudo kl. 1 b III miejsce

    Andrzej Drozdowicz kl. 3 b wyr├│┬┐nienie

    Milena Jaworska kl. 3 b wyr├│┬┐nienie

    Oliwia Penczak kl. 2 b wyr├│┬┐nienie

    (1669kB)


  • Szkolny konkurs plastyczny "Portret Fryderyka Chopina"

    Stanis┬│aw Silski kl. 1 b I miejsce

    Jakub Ko┬│acki kl. 1 c II miejsce

    Maciej Ogrodniczuk kl. 2 b III miejsce

    Anna Pudo kl. 1 b wyr├│┬┐nienie

    Mateusz Papacz kl. 1 b wyr├│┬┐nienie

    (1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)









Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnego



Gimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007