MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzania 2011 - 2012

Wspaniali wolontariusze30 maja 2012 r. odby┬│a si├¬ XIX Sto┬│eczna Edycja Samorz┬▒dowego Konkursu Nastolatk├│w "8 Wspania┬│ych", kt├│rego laureatami zosta┬│o o┬Âmiu nastoletnich wolontariuszy pomagaj┬▒cych ludziom, zwierz├¬tom i┬á┬Ârodowisku. W┬átym roku zwyci├¬┬┐yli: Khana Aboubakarova, Martyna Jankowska, Agata Ko┬│odziejczyk, Sylwia Kraft, Kamila Serkis, Stella Wi┬Âniewska, Izabela Wrzosek oraz ucze├▒ naszego gimnazjum Piotr Przeperski.
Dla laureat├│w przygotowano szereg atrakcji: nagrody wr├¬czane przez pani┬▒ prezydent m.st. Warszawy Hann├¬ Gronkiewicz- Waltz, musical o┬áprzyja┬╝ni i┬áodwadze "Orfeusz i Eurydyka" oraz wyst├¬p Patricii Kazadi. Gal├¬ poprowadzili Agata M┬│ynarska i┬áTomasz Kowol. Taka uroczysto┬Â├Ž to niezwyk┬│e prze┬┐ycie dla wszystkich wolontariuszy. I┬ámo┬┐e tylko troch├¬ szkoda, ┬┐e wspania┬│ych mo┬┐e by├Ž tylko o┬Âmiu.

Piotrek Przeperski 3d(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007