MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Innowacyjna Warszawa 2020 - warsztaty dla klas trzecich

┬á ┬á┬á┬á┬á Program Innowacyjna Warszawa 2020 ma za zadanie pobudzi├Ž przedsi├¬biorczo┬Â├Ž warszawiak├│w, a┬áprzede wszystkim m┬│odych - uczni├│w i┬ástudent├│w. Zaj├¬cia mia┬│y u┬Âwiadomi├Ž gimnazjalistom, ┬┐e maj┬▒ wp┬│yw na rozw├│j swojego otoczenia, ┬┐e istniej┬▒ organizacje, kt├│re ch├¬tnie wsp├│┬│pracuj┬▒ przy konkretnych inicjatywach. Ju┬┐ na poziomie szkolnym, poprzez dzia┬│ania samorz┬▒du szkolnego, mo┬┐na wp┬│ywa├Ž na ┬Ârodowisko lokalne, a┬ánawet og├│lnowarszawskie. To bardzo wa┬┐ne, aby mieszka├▒cy miasta czuli si├¬ jego gospodarzami, uczestniczyli w┬áakcjach na rzecz jego rozwoju np. pisali wnioski o┬ádofinansowanie r├│┬┐nych dzia┬│a├▒ z funduszu partycypacyjnego. ┬»eby si├¬ zaanga┬┐owa├Ž trzeba jednak wiedzie├Ž co mo┬┐na zmieni├Ž i┬ájak si├¬ do tego zabra├Ž …(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007