MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

┬Žwi├¬to Niepodleg┬│o┬Âci

     10 listopada 2016 roku w naszej szkole, uczcili┬Âmy Dzie├▒ odzyskania przez Polsk├¬ Niepodleg┬│o┬Âci. Odby┬│ si├¬ apel, podczas kt├│rego uczniowie, przypomnieli sobie jak nasz kraj po 123 latach niewoli odzyska┬│ wolno┬Â├Ž. Ch├│r Amo Libertatem za┬Âpiewa┬│ wybrane pie┬Âni patriotyczne, przygotowane wraz z Pani┬▒ Katarzyn┬▒ Bonieck┬▒. W trakcie uroczysto┬Âci zosta┬│ odtworzony, kilkuminutowy filmik nawi┬▒zuj┬▒cy do ┬Âwi├¬ta. Na zako├▒czenie Pani Anita Trawi├▒ska wraz z Izabel┬▒ Drozdowicz, rozda┬│y uczniom teksty pie┬Âni ,,Legiony" oraz ,,O m├│j rozmarynie" i wsp├│lnie je za┬Âpiewali┬Âmy. Przed rozej┬Âciem si├¬ Pan Dyrektor skierowa┬│ pro┬Âb├¬ do uczni├│w, aby 11 listopada wywiesili przed swoimi domami nasz┬▒ flag├¬ narodow┬▒. Zach├¬ca┬│ r├│wnie┬┐ do wzi├¬cia udzia┬│u w uroczysto┬Âciach przy Grobie Nieznanego ┬»o┬│nierza i Placu Defilad.

Natalia Oljasz 3b


Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007