MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Talenty Dw├│jki

┬á┬á┬á┬á┬á Po raz kolejny odby┬│ si├¬ koncert Talenty Dw├│jki po┬│┬▒czony z przed┬Âwi┬▒tecznym kiermaszem. Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie spotkali si├¬ na sali gimnastycznej, aby pos┬│ucha├Ž piosenek, kol├¬d, popatrze├Ž na tancerzy. Zawsze mi┬│o jest obserwowa├Ž ludzi z pasj┬▒, kt├│rzy w sztuce odnajduj┬▒ rado┬Â├Ž i┬ásamozadowolenie. Talent poparty prac┬▒ i┬áu┬Âmiechem, daje niewiarygodne efekty. M┬│odzie┬┐, kt├│ra realizuje si├¬ poprzez r├│┬┐ne dzia┬│ania artystyczne, budzi w┬│asn┬▒ wewn├¬trzn┬▒ wra┬┐liwo┬Â├Ž i┬áwzrusza innych. B├¬dziemy nadal piel├¬gnowa├Ž t├¬ tradycj├¬ i┬ábudowa├Ž przyjazne relacje.
      Bardzo dziêkujemy za wsparcie i zakupy podczas naszego kiermaszu. Dochód zostanie przekazany na dofinansowanie naszego majowego, szkolnego pikniku. Ju¿ teraz serdecznie na niego zapraszamy.(1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007