MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Jase┬│ka

┬á┬á┬á┬á┬á Ebenezer Scrooge to sk┬▒py, zgorzknia┬│y i zimny starzec, kt├│ry nie lubi ┬Âwi┬▒t Bo┬┐ego Narodzenia. Podczas nocy wigilijnej nawiedzaj┬▒ go cztery duchy: duch zmar┬│ego wsp├│lnika Marleya, a┬átak┬┐e duchy Przesz┬│o┬Âci, Tera┬╝niejszo┬Âci i┬áPrzysz┬│o┬Âci. U┬Âwiadamiaj┬▒ mu, ┬┐e jego dotychczasowe ┬┐ycie jest bezcelowe, puste i┬áwymaga zmian. Cz┬│owiek jest bowiem tyle wart, na ile mo┬┐e pom├│c drugiemu. T├¬ m┬▒dro┬Â├Ž p┬│yn┬▒c┬▒ z┬á"Opowie┬Âci wigilijnej" Karola Dickensa przekazali nam w tym roku uczniowie gimnazjum, kt├│rzy przygotowali przedstawienie jase┬│kowe. Dope┬│nili w┬áten spos├│b pi├¬kny dzie├▒ ┬┐ycze├▒, kol├¬d i┬áwigilijnych smako┬│yk├│w. Oby ta ┬Âwi┬▒teczna atmosfera towarzyszy┬│a nam przez ca┬│y rok 2017, a┬áwszystkie ┬┐yczenia, afirmacje, obietnice spe┬│ni┬│y si├¬ i┬áprzynios┬│y oczekiwane owoce. Niech ten nadchodz┬▒cy rok b├¬dzie szcz├¬┬Âliwy, spokojny i┬áweso┬│y.(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007