MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Chemia uczy, bawi i rozwija

24 stycznia 2017r. odby┬│ si├¬, po raz jedenasty, Konkurs Chemii Do┬Âwiadczalnej dla gimnazjalist├│w pod has┬│em: "Chemia uczy, bawi i┬ározwija". W konkursie wzi├¬┬│o udzia┬│ 168┬áuczni├│w z┬á35┬ágimnazj├│w z┬á Warszawy i┬áokolic. Dwuosobowe zespo┬│y, przez blisko dwie godziny, wykonywa┬│y praktyczne do┬Âwiadczenia na zwi┬▒zkach nieorganicznych i┬áorganicznych.
Przed konkursem odbyli┬Âmy trzy szkolenia w laboratoriach szko┬│y. Na ka┬┐dym szkoleniu otrzymywali┬Âmy kartk├¬ z┬ázadaniami, kt├│r┬▒ musieli┬Âmy wykona├Ž. Dzi├¬ki tym warsztatom zyskali┬Âmy du┬┐┬▒ wiedz├¬ na temat sprz├¬tu laboratoryjnego, podstawowych czynno┬Âci laboratoryjnych, przepis├│w bhp i┬áprzede wszystkim mogli┬Âmy nauczy├Ž si├¬ samodzielnie wykonywa├Ž r├│┬┐ne do┬Âwiadczenia. Szkolenia by┬│y naprawd├¬ bardzo przydatne i┬ázorganizowane w┬áciekawy spos├│b. Mamy nadziej├¬, ┬┐e jeszcze kiedy┬ b├¬dziemy mogli uczestniczy├Ž w┬átakich konkursach.
W warsztatach wziêli udzia³:
Klaudia Go³êbiewska, Adam Strojny 3a
Klaudia Maziewska, Alicja Welo 3a
Tomasz Sobiech, Patryk Wichowski 3b

Klaudia Go³êbiewska, Adam Strojny(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007