MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Bal Gimnazjalny 2017
Na sali zimowo, ale atmosfera by┬│a gor┬▒ca …

┬á┬á┬á┬á┬á Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum bawili si├¬ w┬ápi┬▒tek 3┬álutego na swoim balu gimnazjalnym. Pi├¬kne dziewczyny z┬ár├│┬┐ami w┬ád┬│oniach i┬áeleganccy ch┬│opcy zaprezentowali si├¬ rodzicom i┬ánauczycielom w┬árytmie tradycyjnego poloneza. Uk┬│ad taneczny zachwyci┬│ wzruszonych widz├│w, a┬áuczniowie odczuli wielk┬▒ satysfakcj├¬, ┬┐e godziny pr├│b nie posz┬│y na marne. P├│┬╝niej ju┬┐ muzyka gra┬│a, ┬Âwiat┬│a b┬│yszcza┬│y, m┬│odzie┬┐ balowa┬│a i┬áwszyscy bawili si├¬ cudownie. Humory "podkr├¬ca┬│a" r├│wnie┬┐ wynaj├¬ta foto-budka, z kt├│rej zdj├¬cia s┬▒ urocz┬▒ pami┬▒tk┬▒ z imprezy. Rodzice przygotowali bardzo smaczny, kolorowy pocz├¬stunek. Ciasta "domowej roboty" do dzi┬ s┬▒ czu┬│ym wspomnieniem wszystkich podniebie├▒. Hitem oczywi┬Âcie zawsze jest tort, kt├│ry pokrojony przez Pana Dyrektora jeszcze nabiera lepszego smaku.
┬á┬á┬á┬á┬á Wszystkim, kt├│rzy pomagali przy organizacji balu, serdecznie dzi├¬kujemy. Jeste┬Âmy wdzi├¬czni Panu Dyrektorowi, Nauczycielom i┬áRodzicom, kt├│rzy towarzyszyli nam w┬átym dniu.(1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007