MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Warsztaty z pierwszej pomocy

03.04.2017 r. odby┬│y si├¬ zaj├¬cia poprowadzone przez instruktora WOPR. Uczniowie wys┬│uchali z┬ázainteresowaniem najwa┬┐niejszych informacji na temat udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Prowadz┬▒cy wyja┬Âni┬│ jak powinna si├¬ zachowa├Ž osoba w┬ádanych okoliczno┬Âciach. Wyt┬│umaczy┬│ jakie poszczeg├│lne czynno┬Âci powinna wykona├Ž w┬áprzypadku zagro┬┐enia ludzkiego ┬┐ycia lub zdrowia. Oparzenia, odmro┬┐enia, krwotoki, z┬│amania, zad┬│awienia to niekt├│re z┬ázagadnie├▒ om├│wionych na zaj├¬ciach. Przypomnienie wiadomo┬Âci z┬ázakresu udzielania pierwszej pomocy na pewno przyda si├¬ ka┬┐demu uczniowi w┬ádoros┬│ym ┬┐yciu. Stosowanie tej wiedzy w┬ápraktyce mo┬┐e pom├│c uratowa├Ž komu┬ ┬┐ycie niezale┬┐nie od tego czy jest to kto┬ nam obcy czy bliski. Dlatego warsztaty poszerzy┬│y wiedz├¬ uczestnicz┬▒cych i┬áprzypomnia┬│y niezb├¬dne wiadomo┬Âci.

Natalia Oljasz(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007