MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017W ┬Ârod├¬ 22 marca 2017 roku kilka wybranych przez pani┬▒ Dagmar├¬ Piwowarczyk os├│b, pojecha┬│o na warsztaty obejmuj┬▒ce problematyk├¬ ekologiczn┬▒pt.┬á"Zanieczyszczenia powietrza". Na zaj├¬ciach, uczestnicy z┬ákilku szk├│┬│ wykonywali do┬Âwiadczenia, uczyli si├¬ o w┬│a┬Âciwo┬Âciach py┬│├│w, konstruowali prosty filtr oraz pracowali z elektryzowaniem cia┬│. Wszyscy uczniowie mogli si├¬ pochwali├Ž wcze┬Âniejszym zaanga┬┐owaniem i┬áznajomo┬Âci┬▒ tematu. Naszego gimnazjum ju┬┐ wcze┬Âniej prowadzi┬│o badania na temat zanieczyszczenia powietrza. Z┬ápomoc┬▒ kilku prostych sprz├¬t├│w dokonywali┬Âmy oblicze├▒, obserwowali┬Âmy zanieczyszczenie i┬áprowadzili┬Âmy dyskusj├¬. Techniki wykonywane przez uczni├│w Gimnazjum nr 2 zainteresowa┬│y prowadz┬▒cego, Zas┬│awa Adamaszka.

Daniel Rutkowski(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007