MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Warsztaty z pierwszej pomocy - RKO

┬á┬á┬á┬á┬á W naszej szkole zosta┬│a poprowadzona dalsza cz├¬┬Â├Ž warsztat├│w z┬ápierwszej pomocy. Tym razem ratownikowi prowadz┬▒cemu towarzyszyli pomocnicy. Ratownicy pokazali jak prawid┬│owo przeprowadza├Ž reanimacj├¬ na manekinie. W jaki spos├│b wykonywa├Ž oddechy ratownicze i┬áuci┬Âni├¬cia. Uczniowie mieli okazj├¬ po├Žwiczy├Ž w┬ápraktyce przeprowadzenie reanimacji. Prowadz┬▒cy przedstawi┬│ sze┬Â├Ž czynno┬Âci, kt├│re powinna wykona├Ž osoba przed przyst┬▒pieniem do RKO. Zalicza si├¬ do nich: ocena bezpiecze├▒stwa, przytomno┬Âci, wezwanie pomocy, udro┬┐nienie dr├│g oddechowych, ocena oddechu oraz skontaktowanie si├¬ z┬ánumerem┬á112. Przeprowadzone zaj├¬cia z┬ápewno┬Âci┬▒ pomog┬│y uczniom opanowa├Ž technik├¬ przeprowadzania reanimacji oraz poszerzy┬│y wiedz├¬ na temat udzielania pierwszej pomocy.

Natalia Oljasz(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007