MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Dzie├▒ Przyrodnika

Dnia 8 maja w naszej szkole odby┬│ si├¬ Dzie├▒ Przyrodnika, kt├│re tematem przewodnim by┬│a kuchnia molekularna. Mi┬│a atmosfera wype┬│nia┬│a ca┬│┬▒ sal├¬ chemiczn┬▒ i jej okolice, dzi├¬ki wzajemnym rozmowom i┬ápomys┬│owej organizacji zada├▒ i do┬Âwiadcze├▒. Rozstrzygali┬Âmy problemy za pomoc┬▒ metod: badawczych (eksperyment i┬ádo┬Âwiadczenie, modelowanie, pomiar z obliczeniem), ├Žwiczeniowych (wykonywanie, analizowanie i┬áinterpretowanie rysunk├│w, schemat├│w, wykres├│w, tabel), obserwacyjnych (obserwacja okaz├│w naturalnych przyrody o┬┐ywionej i┬ánieo┬┐ywionej, zjawisk fizycznych oraz ┬Ârodk├│w dydaktycznych typu preparaty trwa┬│e, foliogramy), s┬│ownych (pogadanka, gry dydaktyczne).(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007