MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Wycieczka do Muzeum Historii ¯ydów Polskich

┬á┬á┬á┬á┬á 12 maja 2017┬ár. klasa III┬áB uda┬│a si├¬ na zwiedzanie Muzeum ┬»yd├│w Polskich na Muranowie. Na pocz┬▒tku uczniowie zapoznali si├¬ z┬áobiektami po┬│o┬┐onymi przed budynkiem. Jednym z┬ánich by┬│ Pomnik Bohater├│w Getta upami├¬tniaj┬▒cy bohater├│w getta warszawskiego. Grupa posz┬│a te┬┐ zobaczy├Ž Bunkier Anielewicza, kt├│ry dzi┬ jest nieistniej┬▒cym schronem (bunkrem) znajduj┬▒cym si├¬ na rogu ulicy Mi┬│ej i┬áDubois. Po za tym uczniowie zobaczyli ┬úaweczk├¬ Jana Karskiego, kt├│ra jest jedn┬▒ z┬áserii sze┬Âciu ┬│aweczek┬á-┬ápomnik├│w znajduj┬▒cych si├¬ na skwerze. Pobyt w┬áMuzeum mia┬│ na celu przybli┬┐enie muzyki ┬┐ydowskiej i┬ájej wp┬│yw na wsp├│┬│czesny ┬Âwiat. Na zako├▒czenie wszyscy mieli mo┬┐liwo┬Â├Ž skorzystania z┬átablet├│w aby pos┬│ucha├Ž muzyki nawi┬▒zuj┬▒cej do starszych czas├│w.

Natalia Oljasz(1669kB) (1669kB) (1669kB) (1669kB)

(1669kB) (1669kB) (1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007