MamboPL.com
 
Menu g┬│├│wne
AKTUALNO┬ŽCI
Start
To nas wyr├│┬┐nia!
O szkole
Dokumenty szko┬│y
Rada Rodzic├│w
Patron szko┬│y
-------------------
Wydarzenia
Nasza gazetka
-------------------
Kalendarz szko┬│y
Spotkania z rodzicami
Plan lekcji i dzwonki
Po godzinach
Podrêczniki
Sto┬│├│wka
-------------------
WOLONTARIAT
SPORT
CHÓR
------------------
Projekt edukacyjny
Zam├│wienia Publiczne
Linki
Podstawa programowa

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centalna Komisja Egzaminacyjna

Okrêgowa Komisja Egzaminacyjna

Serwis Biura Edukacji m. st. Warszawy

Kuratorium O┬Âwiaty w Warszawie

Platforma edukacyjna

Projekt

 

Wydarzenia 2016 - 2017

Spacer po Warszawie

┬á┬á┬á┬á┬á┬á 01.01.2017 r. klasa IIIB w ramach programu Varsavianistyczna Szko┬│a uda┬│a si├¬ na wyj┬Âcie do ┬úazienek Kr├│lewskich oraz na Krakowskie Przedmie┬Âcia i┬áPlac Bankowy. Uczniowie znajdowali pomniki, upami├¬tniaj┬▒ce Stefana Starzy├▒skiego, Juliusza S┬│owackiego, Wojciecha Bogus┬│awskiego, Stanis┬│awa Moniuszk├¬, Boles┬│awa Prusa, J├│zefa Pi┬│sudskiego, Stefana Wyszy├▒skiego, ksi├¬dza Jana Twardowskiego i kardyna┬│a Stefana Wyszy├▒skiego. Nast├¬pnym punktem wycieczki by┬│ Gr├│b Nieznanego ┬»o┬│nierza po┬│o┬┐ony na placu marsz. J├│zefa Pi┬│sudskiego, kt├│rego ide┬▒ jest uczczenie pami├¬ci poleg┬│ych w walce o┬ániepodleg┬│o┬Â├Ž. Klasa tak┬┐e posz┬│a do Akademii Sztuk Pi├¬knych, kt├│ra jest najstarsz┬▒ uczelni┬▒ artystyczn┬▒. Ostatnim cz├¬┬Âci┬▒ klasowego wyj┬Âcia by┬│ spacer po ┬úazienkach Kr├│lewskich. Po przej┬Âciu zaplanowanej trasy uczniowie wraz wychowawc┬▒ wybrali si├¬ lody z okazji Dnia Dziecka.

Natalia Oljasz(1669kB)Certyfikaty

Certyfikat Szko┬│y Wspieraj┬▒cej Uzdolnionych

(1669kB)

Certyfikat "Varsavianistyczna Szko┬│a"

(1669kB)

Certyfikat Dru┬┐yny Szlachetnej Paczki

(1669kB)

Certyfikat Szko┬│y z Klas┬▒

(1669kB)

Kalendarz
Do ko├▒ca roku szkolnegoGimnazjum nr 2 im. Kawaler´┐Żw Orderu Wojennego Virtuti Militari
Warszawa - Mokot´┐Żw 2007