Piknik rodzinny w Gimnazjum nr 2
Rok Rzeki Wis┬│y
Woda - ┬╝r├│d┬│o ┬┐ycia"

┬á┬á┬á┬á┬á 27 maja w godz. 10.00 - 13.00 uczniowie, rodzice, nauczyciele, absolwenci i┬áwszyscy przyjaciele naszej szko┬│y bawili si├¬ razem na sympatycznej imprezie plenerowej, kt├│ra okaza┬│a si├¬ prawdziwym sukcesem. Pogoda dopisa┬│a i┬áwszyscy mogli skorzysta├Ž z┬álicznych atrakcji. Kolorowe menu, zabawne konkursy, pokaz interesuj┬▒cych do┬Âwiadcze├▒ chemicznych oraz wyst├¬py artystyczne i┬áta├▒ce przed szko┬│┬▒ wype┬│ni┬│y sobotnie przedpo┬│udnie. Prawdziwym hitem tego roku by┬│a wielka trampolina, balony z┬áhelem i┬áuwielbiana przez wszystkich wata cukrowa. Podczas zabawy uczniowie dowiedzieli si├¬ bardzo du┬┐o o┬áwodzie, zrozumieli, ┬┐e woda jest ┬╝r├│d┬│em ┬┐ycia wszystkich organizm├│w ┬┐ywych. Ludzie i┬ápowierzchnia Ziemi maj┬▒ jedn┬▒ wsp├│ln┬▒ cech├¬ - sk┬│adaj┬▒ si├¬ z┬áoko┬│o 70 procent wody. U┬┐ywa si├¬ jej do gaszenia pragnienia, mycia si├¬ oraz wypoczynku w┬ájej towarzystwie. To przy niej sp├¬dza si├¬ czas nad morzem, jeziorem czy rzek┬▒. Butelka wody musi by├Ž naszym wiernym towarzyszem. Ta nauka wyp┬│ywa┬│a z┬áidei pikniku, kt├│ry by┬│ projektem przygotowanym przez grup├¬ uczni├│w z┬áklasy┬á3b. M┬│odym spo┬│ecznikom nale┬┐┬▒ si├¬ wyrazy uznania i┬ápodzi├¬kowania. Impreza finansowanana by┬│a przez Fundacj├¬ Inceptio, kt├│ra pomaga m┬│odzie┬┐y realizowa├Ž r├│┬┐ne ciekawe pomys┬│y w ramach Projektu WAWAktywacja"ze ┬Ârodk├│w m.┬ást.┬áWarszawy w ramach programu Aktywna warszawska m┬│odzie┬┐.
Jeste┬Âmy wdzi├¬czni, ┬┐e szkolna spo┬│eczno┬Â├Ž mog┬│a tak mi┬│o i┬ápo┬┐ytecznie sp├¬dzi├Ž czas. Oto relacja w obiektywie …